Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki w tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośniki w tylnych drzwiach

    Tak jak mówie, tył tak, przód nie ale nie mam czujnika.
    sony xperia xa kilif xa kapak

  • #2
    Głośniki w tylnych drzwiach

    Witam. Czy jest możliwe zamontować w tylnych drzwiach octavi 1 głośniki? U mnie są tylko te małe głośniki wysokotonowe i nie ma jak zamontować większych.

    Komentarz


    • #3
      manialoki, duże głośniki z tyłu masz w bagażniku pod tymi plastikami po bokach półki a przynajmniej powinieneś mieć mając tweety z tyłu
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Ok dzięki. Sprawdzę ale pewnie nie mam bo nic nie gra na tyle. Ale jeżeli tylko jest miejsce to coś zamontuję.

        Komentarz


        • #5
          manialoki, miejsce jest na 100%
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #6
            Jak zglebisz temat to się dowiesz, że nie opłaca się tam montować głośników bo ich wydajność bedzie beznadziejna. Dużo lepszym pomysłem jest kupić zabudowę na allegro w lewy boczek w bagażniku. Jest tam spory głośnik bodajże 30 cm z którego będziesz miał radoche
            Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

            Komentarz


            • #7
              Pixon, mi wystarczają, ale fakt, że żadnych zapędów audiofeelskich nie mam :lol:
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #8
                podlacze sie do tematu. powiedzcie mi jak dostac sie tylnych glosnikow w kombi?
                myslalem o zmainie na jakies lepsze ale nie wiem jak sie starych dobrac
                pekool

                Komentarz


                • #9
                  musisz sciagnac te plastiki z podszybia poszukaj dobrze to znajdziesz kilka "srubeczek", zdaje sie po otwarciu schwoka przy lampach takie nakreteczki gdzies w okolicach rolety wkrecik jak dobrze pamietam i jakies polaczenie przy slupku
                  (klapy), nie wiem czy nie trzeba bylo odchylic tych plastikow gdzie oswietlenie bagaznika jest i na slupku. Generalnie demontaz plastika i dopiero odkrecisz glosnik. Cos moglem pomieszac bo juz dawno to robilem.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X